Školy a školní výlety - pořádání školních výletů, zimních lyžařských kurzů Školy a školní výlety - pořádání školních výletů, zimních lyžařských kurzů Školy a školní výlety - pořádání školních výletů, zimních lyžařských kurzů Školy a školní výlety - pořádání školních výletů, zimních lyžařských kurzů

Školní lyžařské a snowboardové kurzy lyžařské kurzy pro školy, školní instruktor lyžování, lyžařské školní výlety

Školní lyžařské a snowboardové kurzy

Pro školu, či dětský kroužek připravíme lyžařský zájezd přesně podle vašich představ. Kromě výuky lyžování a snowboardingu zajistíme i doprovodný program sestavený z her, soutěží nebo kulturně poznávacích výletů. Jelikož učení není nikdy dost, jako doplnění ke sportu se skvěle hodí přednášky zaměřené na techniku a technologii lyžování včetně videorozborů pořízených na svahu, zásady pobytu a pohybu na horách, první pomoc a další zajímavá a užitečná témata. Na závěr kurzu si mohou žáci (i učitelé) mnohdy poprvé na vlastní kůži vyzkoušet pocit opravdového lyžaře – závodníka při účasti ve slalomovém závodě.

Všichni instruktoři Bakchus aktivity jsou držiteli licence akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Jsou školeni vést výuku i v cizím jazyce, proto je tato nabídka vhodná i pro mezinárodní školy nebo zahraniční studenty. Instruktoři mají dlouholeté zkušenosti s výukou lyžování a snowboardingu ale hlavně - kladný vztah k dětem!

Fotogalerie