Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč

Řízené degustace kvalitních moravských vín vinařská turistika, ochutnávky vín na lodi, firemní teambuildové pobyty s degustací vín

Řízené degustace vín

Během řízené degustace vín vám profesionální someliér představí 8 - 12 vzorků kvalitních vín. Budete seznámeni s charakteristikami vín, objevíte kouzla a zvláštnosti jednotlivých odrůd a samozřejmě nahlédnete i do tajů výrobních postupů. Chybět nebudou ani perličky a zajímavosti z vinařské profese.

Řízené ochutnávce dodá nejlepší atmosféru klasický vinný sklípek, kde na vás při prohlídce dýchne trocha historie a vzduch provoněný mnoha hektolitry lahodného moku. Ochutnávku je možné uspořádat na libovolném místě a zařadit ji jako součást a zpestření večerního programu při výjezdních zasedáních, konferencích, školeních či firemních oslavách. Velmi oblíbené jsou řízené degustace vín na výletní lodi po jezeře Vranovské přehrady.

Nejen pro milovníky dobrého vína máme připraveny tématicky zaměřené ucelené programy - „putování za vínem“, během kterých navštívíte několik vinných sklípků a vinic a na vlastní oči poznáte, kde se rodí ta nejlepší moravská vína.

Fotogalerie