Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč

Firemní poznávací akce poznávací akce pro firmy na jižní Moravě ve Znojmě, Vranově nad Dyjí a na vranovské přehradě

Poznávací akce

Jižní Morava patří mezi nejvyhledávanější lokality pro firemní akce a má rozhodně co nabídnout! Svým návštěvníkům předkládá rozmanitou škálu kulturních, přírodních i technických památek, na své si přijdou i ctitelé moderní architektury a milovníci židovských památek. Čtyři zdejší lokality jsou zapsány v Seznamech světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, nabídku doplňuje přitažlivá folklorní a vinařská turistika.

Je jen na vás, jak se na zajímavá místa vypravíte…možností je více!

V nabídce najdete nejen skvosty nejbližšího okolí našeho domovského přístavu, jako jsou Vranovský zámek a hrad Bítov. Připravíme pro vás exkurzi vodní elektrárny pod hrází přehrady Vranov i okružní jízdu na výletní lodi. Dostanete se do unikátních vinných sklepů a odtajníme ta nejkrásnější místa Národního parku Podyjí. Skryta nemusí zůstat ani vyhlídka na meandrující řeku Dyji, zříceniny hradů a světově proslulá vinice Šobes.
Vinařství na jižní Moravě patří mezi nejstarší v Evropě, réva vinná se zde pěstuje již od dob Keltů. Kraj je protkán vinařskými stezkami. Koštování vína je obřad během něhož se mluví, jí i zpívá. Cesta zpět je proto zajištěna autobusem.

Jedna možnost je tedy na kole, nicméně není jediná. Prohlédněte si naše sestavené, mnoha účastníky prověřené programy a vyberte si ten ideální pro vás:

 
Poznávací akce realizovaná na jižní Moravě může být zajímavou alternativou i pro zahraniční firmy. Tým Bakchus aktivity je na mezinárodní pracovní kolektivy připraven, rád takové skupiny uvítá a sestaví odpovídající akci na míru.

Fotogalerie