Partneři

Camping Vranovská pláž

Camping nabízí ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce ve svém rekreačním areálu na hlavní pláži Vranovské přehrady nejen v období hlavních letních prázdnin. Samozřejmě v měsících květnu, červnu, září, říjnu ubytování pro školy, turistické a sportovní oddíly, cykloturisty a rybáře.

 

Restaurace U Vodnáře

Restaurace se nachází na poklidném místě vranovské přehrady, obklopená nádhernou přírodou s výhledem na vranovské jezero. Okouzlující atmosféra rodinné restaurace s výtečnou kuchyní a pohodou u krbových kamen nebo využití sezónní vinárny či pizzerie Vám jistě zpříjemní výlet i dovolenou.

 

Vinné sklepy Lechovice

Vinné sklepy Lechovice jsou největší výrobci vína z vlastních vinic ve Znojemské vinařské podoblasti, což jim umožňuje produkci kvalitních vín s označením plněno vinohradníkem. Základní snahou společnosti je používání biologických způsobů ochrany ve vinici nejen v rámci Integrované produkce hroznů a vína.

 

Penziony GAUDEO

Penziony se nachází se přímo v areálu kempu Vranovská pláž - Vranovská přehrada. Celková kapacita penzionů GAUDEO je 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbariérové. Každý z apartmánů je vybaven kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubu, k dispozici je i základní nádobí.

 

LezeTo - mobilní horolezecké stěny

LezeTo, zážitková agentura se svou čiností zaměřuje na poskytování zábavy, zábavních atrakcí a programů se zaměřeních na lezecké a lanové aktivity. Vlastmíme mnoho zábavních atrakcí včetně vlastní patentované technologie mobilních horolezeckých stěn.

 

Hotel Bítov

Hotel Bítov se nachází v samém závěru Vranovské přehrady, a to asi 350 metrů nad její Bítovskou zátokou. Přehrada spolu s okolím představuje atraktivní turistickou oblast Znojemska a každoročně přitahuje milovníky koupání, vodních sportů a rybaření.

 

Rádio Applaus

Rádio APPLAUS je cvičné médium, ve kterém se prakticky učí všichni moderátoři, kteří v našich rádiích a televizích budou něco znamenat. Nikdo samozřejmě není dokonalý a chyby ve vysílání jsou témě na denním pořádku. Snad právě proto je Rádio APPLAUS jedním z nejposlouchanějších internetových rádií u nás.