Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč Firmy a teambuilding - pořádání firemních akci na klíč

Firemní adrenalinové a prožitkové aktivity firemní adrenalinové akce na jižní Moravě, firemní prožitkové aktivity, firemní adrenalinové aktivity

Adrenalinové a prožitkové aktivity

Nezapomenutelný emoční prožitek z překonání sebe sama. Posílí každého jednotlivce, víru v jeho vlastní schopnosti a odolnost i kolektivního ducha a sílu týmu.

Bude vám tuhnout krev v žilách až se postavíte před, pro normálního smrtelníka, bláznivý úkol. Budete si myslet, že tohle nikdy nedokážete, ale množství adrenalinu a podpora ostatních členů týmu, vám nedovolí vrátit se zpět a vy posléze zažijete pocit maximálního uvolnění a euforie ze zdárně splněného úkolu.

Máme připravenou celou řadu aktivit, které po ochutnání nebudete chtít zažít pouze jednou, adrenalinový balíček protkaný příběhem, který umocní originální prožitek, nebo kulantně navržený recept právě pro vás. Vyzkoušet tak můžete lanový park, slanit do volného prostoru mostu, nebo skok volným pádem do obří houpačky patnáct metrů nad vodní hladinou. Pokud jdou vaše ambice trochu jiným směrem, nebo si potřebujete s někým nenásilně vyřídit účty, paintball může být dobrá volba. Milovníci sjíždění divokých řek se mohou nechat zlákat rakouskou perlou a pokořit s námi řeku Salzu.

Fotogalerie